Rodinný život

Jsme časopis s tradicí

Předplatné časopisu

Milí čtenáři,

velmi si vážíme toho, že v dnešní době plné moderních technologií i rychle se střídajících článků na internetu, můžeme stále vydávat klasický tištěný časopis, který – jak ze zpětné vazby vidíme – dokáže zaujmout, poučit, rozšířit obzory… Časopis vychází více než 33 let, což je pro nás, současné členy redakční rady, neuvěřitelné a žasneme nad prací a nasazením našich předchůdců. Jim patří veliký dík! Přejeme, ať vám časopis přináší mnoho dobrého.

Předplatné časopisu
300 Kč / 4 čísla
Elektronické předplatné
160 Kč / 4 čísla

I nadále můžete časopis podpořit sponzorsky – zašlete-li vyšší částku, než je předplatné 300 Kč, využijeme ji k pokrytí nákladů na povinné výtisky, autorské tisky a na další propagaci.

Formulář využijte v případě, že časopis odebíráte jako noví předplatitelé nebo chcete předplatit jako dárek novým odběratelům.

Objednávky zpracováváme ručně, po odeslání formuláře vyčkejte. Do 10 pracovních dní Vám sdělíme platební podklady na e-mail.

Pokud vám časopis nepřichází, např. protože jste neposlali platbu či neznáte ID číslo, napište nám na e-mail: rodinnyzivot@ado.cz a my vám odpovíme. Na tento e-mail můžete také nahlásit adresu v případě stěhování.

Formulář pro objednání

Dárkové předplatné

Nabízíme možnost dárkového předplatného. Časopis můžete předplatit např. svým dospělým dětem, příbuzným, přátelům, na jejichž adresu bude časopis zasílán. Obdarovanému můžete předplatné symbolicky předat pomocí dárkového certifikátu, který si můžete stáhnout a vytisknout (klikněte na obrázek):

Dárkový certifikát 1
Dárkový certifikát 2
Ado
rodinnyzivot.cz
Proglas
Noe
Donace