Redakční rada

sarkaNewNew

Šárka Chlupová

Šéfredaktorka

Její práce je prestižní, obdivuhodná, sluncem zalitá, ale nikdo jiný by to dělat nechtěl.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

MarcelaNew

Marcela Řezníčková

Laskavá redaktorka

Jejímu oku neunikne v časopise ani čárka, řídí se intuicí a laskavě ji mísí se strohou a pragmatickou mozkovou částí redakce.

marketaNew

Markéta Matlochová

Administrátorka

Zná taje databáze a nebojí se je použít ve prospěch čtenářů, dohledá nedohledatelnou adresu a je všeho schopná, až se bojíme, co všechno může slovo „všechno“ obsahovat…

 

zlakta

Zlatka Pelikánová

Grafička

Rozhlašuje, že její výkon je přímo úměrný kvalitě počasí a množství kofeinu, i když tušíme, že sází i poslepu; neustále vyhrožuje redakční radě: „Běda vám, jestli mi to nepůjde!“ Ale my se zastrašit nenecháme.

skocovsky

o. Karel Skočovský

Akademický redaktor

Uvádí teologické překladatelské oříšky na pravou míru, hlídá košer obsah, s Učitelským úřadem církve je jedna ruka. Obhájil v italštině disertaci o kojení, o kterém ví, milé dámy, úplně vše!

martina

Martina Orságová

Literátka

O knihách ví všechno, je to v podstatě chodící bibliofil, tituly loví z rukávu na požádání. Vše, co doporučuje v časopise, přečetla od A do Z!

PavlinaNovotna

Pavlína Novotná

Fotografka

Do redakce vždy míří od pana Jindřicha Štreita nebo za panem Štreitem; musíme dávat bacha, abychom ji nepletli s Pavlínou Novákovou; fotí ale báječně.

kopretina

Kali Švecová

Korektorka

Uvidí místo ke korektuře i poslepu, vzhůru nohama a zrcadlově, nic jí neunikne, a ještě stíhá přemýšlet nad obsahem!

JanaMyshKop

Jana Kopová

Předskokanní korektorka

I Chuck Norris bledne před rychlostí jejích korektur, které je schopna vrátit ještě dříve, než jsou jí poslány. Pro verze korektur ale doporučujeme používat originálnější názvy než „Opravený“, „Opravený a opravenější“, „Opravený, a ještě mnohem opravenější“…

ondra

Ondra Kuběnka

Redaktor teenager

Shodí se rád sám ve svém okénku Ondrovy kecy, ale u redaktorských matadorů sklízí obdiv za obsah i formu; a ty jeho k tématu do detailu promyšlené rébusy v dětské příloze nemají chybu.

pavlina

Pavlína Nováková

Colombova žena

Většina redakce ji dodnes neviděla, ale věříme, že existuje; texty od ní totiž přicházejí přeložené z cizích jazyků, nahrávky přepsané a knihy vyextrahované.

dvaMedvedi

Maruška Haitmanová a Honza Kvapil

Redaktoři nováčci

Čekáme, kolik vydrží a unesou-li nápor prvních redakčních měsíců; zatím se drží nad vodou a obstojně plavou; vtipné je, že do redakce přišli náhodně, o sobě nevědouce, přičemž na základce spolu seděli v lavici. To nevymyslíte.

2020 © Centrum pro rodinný život Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.rodinnyzivot.eu