Předplatné časopisu

Milí čtenáři,
velmi si vážíme toho, že v dnešní době plné moderních technologií i rychle se střídajících článků na internetu, můžeme stále vydávat klasický tištěný časopis, který – jak ze zpětné vazby vidíme – dokáže zaujmout, poučit, rozšířit obzory… Časopis vychází více než 30 let, což je pro nás, současné členy redakční rady, neuvěřitelné a žasneme nad prací a nasazením našich předchůdců. Jim patří veliký dík!

V souvislosti se změnami přecházíme od roku 2021 na roční předplatné vždy za kalendářní rok.

I nadále můžete časopis podpořit sponzorsky – zašlete-li vyšší částku, než je předplatné 300 Kč, využijeme ji k pokrytí nákladů na povinné výtisky, autorské tisky a na další propagaci.

Předplácíte-li více kusů, prosíme, abyste tuto skutečnost uvedli do poznámky – např. 3× předplatné (Novák + obdarovaní: Nováková, Kučera). V tomto případě stačí částka 900 Kč. Pošlete-li více, zůstatek využijeme jako dar.

Předplatné časopisu Elektronické předplatné

300 Kč / 4 čísla

160 Kč / 4 čísla

Ukázkové číslo i předplatné je možno objednat poštou, telefonicky nebo e-mailem.

Nové předplatitele prosíme, aby po vyplnění formuláře vyčkali na přidělení variabilního symbolu – pošleme ho e-mailem.

Formulář

 

Pole označená * jsou povinná.
 
 
 
 
 
 
Máte časopis jako dárek pro někoho jiného? 
 

Ještě zbývá    znaků..
Děkujeme za objednání předplatného. Vaše objednávka bude zpracována do 10 pracovních dní. Na e-mail Vám zašleme podklady k platbě a přidělené odběratelské číslo. 


 

 


 

Číslo účtu je: 2800068926/2010.
Jako variabilní symbol vždy uvádějte své odběratelské číslo (nachází se před Vaším jménem na štítku s adresou).
Specifický symbol: 777

Odečtení z daňového základu
Fyzická osoba, která poskytne dar nad 1000 Kč, má možnost odečíst si 10 % ze základu daně. U právnické osoby je tomu tak u daru nad 2000 Kč. Darem se nerozumí předplatné ani dárkové předplatné.

Potvrzení o daru: Na požádání bude dárci zasláno.

 Co znamenají údaje na štítku?

stitkyWeb02-2021

 Dárkové předplatné

Nabízíme možnost tzv. dárkového předplatného. Časopis můžete předplatit např. svým dospělým dětem, příbuzným, přátelům, na jejichž adresu bude potom posílán. V tomto případě je nutné napsat do redakce adresu plátce a adresu příjemce.

Obdarovanému pak můžete předplatné předat pomocí dárkového certifikátu, který si můžete stáhnout a vytisknout (klikněte na obrázek):

Certifikt - drkov pedplatn MAL Certifikt_-_elektronick_pedplatn_MAL.jpg

Nový certifikát

Drkov certifikt jaro velk kopie 

Schází vám některé číslo časopisu?

Milí čtenáři, pokud máte zájem jen o některé konkrétní číslo časopisu, je možné si ho u nás doobjednat. V případě, že není číslo rozprodáno, rádi Vám ho zašleme. Jedná-li se o časopis aktuálního ročníku, cena za kus je 85 Kč. Starší čísla jsou za dobrovolný příspěvek.

2020 © Centrum pro rodinný život Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.rodinnyzivot.eu