Předplatné časopisu

Vážení a milí čtenáři, velmi si vážíme Vaší přízně a jsme si vědomi toho, že bez Vás nemá naše práce cenu. I tak musíme ale sáhnout k nepopulárnímu opatření zvýšení ceny časopisu. Náklady rostou každým rokem a naše cena byla 11 let stejná. Nově tedy každé předplatné od čísla 1/20 na rok bude 225 Kč, tzn. cena pro předplatitele za číslo je 45 Kč. Pro běžnou koupi je cena stanovena na 55 Kč za jednotlivé číslo časopisu.
Předplatné, které již bylo uhrazeno (i na část roku 2020) zůstává za původní cenu.
Sponzorské předplatné je nyní 300 Kč. Poslat samozřejmě můžete jakoukoliv vyšší částku. My Vám na požádání vystavíme potvrzení o daru k odečtu pro daňové přiznání. Podpořit nás můžete v neposlední řadě i modlitbou. Děkujeme za Vaši přízeň.
Nadále nabízíme také možnost objednání časopisu v elektronické podobě, a to jako klasické pdf. V případě větší poptávky nabídneme časem i formáty pro čtečky (e-pub, mobi). Cena je stanovena na 100 Kč za rok, u dvouročního je pak mírně zvýhodněná.

Předplatné časopisu Sponzorské předplatné

225 Kč / 5 čísel

300 Kč / 5 čísel

Elektronické předplatné

100 Kč / 5 čísel

Ročně vychází 5 čísel časopisu. Časopis je možné začít odebírat od kteréhokoliv čísla.
Ukázkové číslo i předplatné je možno objednat korespondenčním lístkem, telefonicky nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Uveďte vždy prosím, zda chcete snížené předplatné za cenu 225 Kč, nebo sponzorské za 300 Kč.
Nové předplatitele prosíme, aby po vyplnění formuláře vyčkali na přidělení variabilního symbolu – pošleme ho e-mailem.
Číslo účtu je: 2800068926/2010.

 Dárkové předplatné

Nabízíme možnost tzv. dárkového předplatného. Časopis můžete předplatit např. svým dospělým dětem, příbuzným, přátelům, na jejichž adresu bude potom posílán. V tomto případě je nutné napsat do redakce adresu plátce a adresu příjemce.

Odbarovanému pak můžete předplatné předat pomocí dárkového certifikátu, který si můžete stáhnout a vytisknout:

certifikat novomanzele 1    certifikat novomanzele 2     certifikat obecny

 

Formulář pro předplatné

 

Pole označená * jsou povinná.
 
 
 
 
 
 
Máte časopis jako dárek pro někoho jiného? 
 

Ještě zbývá    znaků..
Děkujeme za objednání předplatného. Vaše objednávka bude zpracována do 10 pracovních dní. Na e-mail Vám zašleme podklady k platbě a přidělené odběratelské číslo. 


 

 

 

Schází vám některé číslo časopisu?

Milí čtenáři, pokud máte zájem jen o některé konkrétní číslo časopisu, je možné si ho u nás doobjednat. V případě, že není číslo rozprodáno, rádi Vám ho zašleme. Jedná-li se o časopis aktuálního ročníku, cena za kus je 45 Kč. Starší čísla jsou za dobrovolný příspěvek.

 

2020 © Centrum pro rodinný život Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.rodinnyzivot.eu