Důvěra a opravdovost

Pán Bůh z Instagramu

Karolína Zvoníčková stojí za projektem Bílé místo. O své víře se sdílí na sociálních sítích a vytváří papírenské produkty, které pomáhají růst ve vztahu s Bohem (diáře, deníky, sešity). Má 22 roků a se svým manželem bydlí v Praze. Z jejích instagramových příspěvků budeme letos připravovat tento sloupek. Více o ní můžete najít na webu www.mojebilemisto.cz nebo na Instagramu @bile_misto.

„Kdybys věděl, kým tě Bůh stvořil, nikdy bys nechtěl být někým jiným!“
Kolik pravdy je v téhle větě! Neustálé srovnávání se s druhýma a pocity: nejsem tak dobrá, nejsem tak hezká, nedělám tak skvělé věci jako on/ona etc etc. To všichni známe, nebo?
Ale víš co?

zvonickovaJsi přesně taková/takový, jaký máš být. Přinášíš to, co nikdo jiný na světě nemůže přinést! Ukazuješ krásu jedinečným způsobem. Jen plně obejmi to, kým jsi, protože pokud nebudeš, svět přijde o Tvé unikátní já. A to by byla škoda!
Vyhlašuju konec srovnávání se! Buďme takové/takoví, jací jsme.

Toužím žít autenticky. Na Instagramu, sama se sebou i s druhýma. Vynášet ven věci svého srdce, žít beze strachu a radovat se deep down in my soul neustále.
Toužím naplno objevit, co do mě a do druhých Otec vložil. A radovat se z toho, co mají ostatní, úplně stejně jako z toho, co dal mně. Toužím stále víc a víc poznávat Boží lásku a hledět na všechno/všechny Jeho očima.
„Do not worry about tommorow, for tommorow will care for itself.“
Tohle je tak známý verš, a přesto si ho musím znova připomínat!
Protože těch „jak a kdyby“ bylo za poslední dny dost. Ale nemá to smutný konec! Protože víte co?

Důvěřovat. To je to slovo. Když důvěřuješ Bohu, že se postará o každou záležitost, není to nic jiného, než že vyjadřuješ PRAVDU o těch věcech! Protože Otec se staral a vždy postará. O každou tu věc, která se ti zdá jako hora, o každý detail. Mt 6

2020 © Centrum pro rodinný život Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.rodinnyzivot.eu