Zn.: Hledám partnera (4/2016)

164 obal1Životního partnera je někdy třeba vyhlížet delší čas; jít mu velký kus cesty naproti.
Nové číslo časopisu Rodinný život je o hledání protějšku, seznamování i vzájemném poznávání se.
Je především plné povzbudivých životních příběhů a svědectví o této životní etapě.

Manželé Chudíkovi v rozhovoru vyprávějí o vlastním seznámení, k němuž došlo prostřednictvím internetové seznamky. Jitka a Jan Koneční považují podobné osobnostní naladění a kvalitní konverzaci za dobrý předpoklad k navázání vážného vztahu.

Různily se způsoby seznamování v jednotlivých desetiletích? Ptali jsme se několika manželských párů. Doba zamilovanosti nám umožňuje vyrůst, ale zároveň nás může konfrontovat s našimi nedostatky a slabostmi. Jak se pozná zralost pro vztah? A jak jí dosáhnout? Na skutečnost, že i období před vztahem má svůj velký význam, poukazuje psychoterapeut Josef Zeman.

V rozšiřujících informacích k tématu je připojen přehled prověřených seznamek pro nezadané.

MUDr. Jitka Krausová vystihuje, že skutkům milosrdenství je společná služba životu. Anděl Cherubín dětem prozradí, že se i kluk s trojkou z chování může stát knězem.
V nové rubrice s názvem „Kázání na všední den“ P. Martin Sklenář vybízí k připomenutí našich hlavních cílů. Máme je stále na paměti, tak jako vrcholoví sportovci? Konfrontujme s nimi své každodenní počínání.

V časopise nechybí pohádka na dobrou noc, tvoření pro děti, voňavý recept, křížovka, soutěže, hry a informace o připravovaných akcích.

Předplatné či ukázkové číslo si můžete objednat na adrese: Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 771 01 Olomouc, tel.: 587 405 250, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2020 © Centrum pro rodinný život Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.rodinnyzivot.eu