Zázraky v rodině (5/2015)

155-obal1Drobné radosti, velké proměny, nečekaná rozuzlení – zázraky v rodině mají, jak dokládá předvánoční číslo časopisu Rodinný život, nespočet podob. Vždy jsou oslavou skutečného života.

Dva manželské páry v rozhovorech vyprávějí o svých osobních konverzích, zcela hmatatelných projevech Boží přízně i událostech, které se odehrály v pravý čas.

Víte, že se nepříznivé okolnosti mohou stát milostí? Začtěte se do povídky Eduarda Martina.

Paní Magda Strejčková prožila neobvyklou duchovní obnovu při pohřbu své vrstevnice a rozhodla se začít osobní projekt s názvem Den s Přidanou Hodnotou.

Nejde o to zázraky dělat či vyhledávat, ale být k nim vnímaví. Jak se této vnímavosti učit? Vezměte si na pomoc hrst fazolí, radí Eva Muroňová.

Anděl Cherubín děti provede tajemstvím proměnění chleba a vína při mši svaté.

V časopise se seznámíte s další inspirativní manželskou dvojicí. Nechybí betlémská pohádka na dobrou noc, voňavý recept, křížovka, soutěže, hry a informace o připravovaných akcích.

Předplatné či ukázkové číslo si můžete objednat na adrese: Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 771 01 Olomouc, tel.: 587 405 250, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2020 © Centrum pro rodinný život Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.rodinnyzivot.eu