Synovství (4/2015)

Co potřebují chlapci, aby se mohli stát skutečnými muži? Jak rozdílná je role otce a matky ve výchově syna? Začtěte se do nového čísla časopisu Rodinný život, které je věnováno tématu synovství.

V rozhovorech poodhalí Matouš Machů a Václav Kvapil své nejmilejší vzpomínky na „tvůrčí“ okamžiky s tatínky, ocení otcovský vzor a popíší odlišnosti přístupu k výchově synů a dcer.

Kevin Leman př153-obal1edstavuje tři hlavní charakteristiky chlapeckého světa, kterými jsou soutěživost, ztřeštěnost a tvrdá hra. Maminky jsou zvány k porozumění a shovívavosti.

Nejlepším dědictvím, které mohou otcové svým synům poskytnout, je podpora a vlastní příklad při zvládání emocí a utváření zdravého názoru na sebe sama.

Jaké to je, když kluci náhle vyrostou a mateřsko-synovský vztah je obohacen o novou, ochranitelskou rovinu, vypráví Magda Strejčková.

Představíme Vám knihu Pobořený chrám. Na základě osobního svědectví se zabývá vztahem věřících mužů k pornografii a překonáním této závislosti.

Paní Eva Muroňová zve k investici lásky v rámci širší lidské rodiny. Vždyť jsme všichni dětmi jednoho Boha. Anděl Cherubín dětem poví, jak krásně je v nebi a co právě teď dělají apoštolové.

V časopise nechybí pokračování seriálu o svatých manželských párech, čtení na dobrou noc, podzimem vonící recept, křížovka, soutěže, hry a informace o připravovaných akcích.

Předplatné či ukázkové číslo si můžete objednat na adrese: Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 771 01 Olomouc, tel.: 587 405 250, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2020 © Centrum pro rodinný život Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.rodinnyzivot.eu