Víra ženy, víra muže (2/2015)

Milí čtenáři,

152-obal1

Jaké jsou odlišnosti žen a mužů v prožívání duchovní roviny života? Co zakoušejí v kostelní lavici, jaké jsou jejich niterné potřeby? Čím se můžeme vzájemně doplňovat a inspirovat?
Těmito otázkami se zabývá nové číslo časopisu Rodinný život s tématem Víra ženy, víra muže.

Dva manželské páry v rozhovorech vyprávějí o hledání vhodného způsobu společné modlitby, důslednosti a opouštění stereotypů. Svůj životní příběh přiblíží sestra Vincenta z kongregace Milosrdných sester sv. Karla Boromejského a kapucín, bratr Radek. Oba se věnují práci s mladými lidmi.
P. Tomáš Holub nabízí podněty ke společné modlitbě manželů. Zve k pomalému kráčení a vzájemné ohleduplnosti v této intimní oblasti života.
Z odpovědí na anketní otázku se dovíte, kdy nejvíce vnímáme Boží blízkost.

Další kapitola Babiččiny teologie je pozváním k velikonoční reflexi. Tančit v kostele může být tou nejkrásnější modlitbou – začtěte se do povídání anděla Cherubína. Příběh pana Nágla oceňuje ženy a jejich ochraňující lásku.

V časopise nechybí pokračování seriálu o svatých manželských párech, čtení na dobrou noc, voňavý recept, křížovka, soutěže, hry a informace o připravovaných akcích.

Předplatné či ukázkové číslo si můžete objednat na adrese: Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 771 01 Olomouc, tel.: 587 405 250, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2020 © Centrum pro rodinný život Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.rodinnyzivot.eu