Rodina u stolu (5/2013)

132-obal1

Možná, že láska skutečně prochází žaludkem. Jídelní stůl je však zcela určitě tím místem domova, kde vzájemná láska může růst. Tady společně sdílíme svůj čas a myšlenky, slavíme, učíme se štědrosti a pohostinnosti.

Poslední letošní číslo časopisu Rodinný život je věnováno rodinnému stolování, chutím a vůním dobrého jídla i jeho hlubšímu - duchovnímu rozměru.

V rozhovorech jsme si povídali s paní Šobáňovou o besedování na Valašsku a rodinných rituálech kolem stolu. Simona Chaloupková realizuje během mateřské dovolené sen vonící babiččinou spíží v prodejně Náš Grunt. Vypráví o kvalitních potravinách, generační kontinuitě i radosti z podnikání.

Dětská lékařka Bohumila Langerová upozorňuje na špatné stravovací návyky u dětí.

Nad symbolikou stolu a oltáře se zamýšlí Eva Muroňová.

V anketě školáci prozradili, jak se zapojují doma v kuchyni.

V rubrice výchova a vztahy se můžete uvolnit a zasmát nad odlehčenými fejetony ze života.

Seznamte se s dalším manželským párem, který společně vyrostl do svatosti.

Přečtěte dětem pohádku na dobrou noc, uvařte si dobrotu podle receptu pana Nágla. Nechybí křížovka, soutěže a pozvání na zajímavé akce.

Připojujeme vánoční přání kardinála Dominika Duky a praktický dárek.

Nezapomeňte na možnost vánočního dárkového předplatného na webu časopisu!

Předplatné či ukázkové číslo si můžete objednat na adrese: Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 771 01 Olomouc, tel.: 587 405 250, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2020 © Centrum pro rodinný život Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.rodinnyzivot.eu