Chléb života (4/2013)

132-obal1

Nové číslo časopisu Rodinný život je tentokrát pozváním na velkou, společnou hostinu, na které dostáváme nejlepší a nejchutnější pokrm na další cestu životem. Potkat se na této hostině, setkat se s Bohem v eucharistii, znamená především prožít, že jsem milován.

Se sestrou Ráchel nahlédneme do Kláštera klarisek-kapucínek ve Šternberku a zamyslíme se nad tím, jak nás eucharistie vybízí k postoji vnitřní pravdivosti, vděčnosti a sebe-darování. Rodina Kučerova zavzpomíná na rodinné přípravy a oslavy prvních svatých přijímání a podělí se o to, jaké to je, když tatínek pracuje v kostele. Otec Gorazd v rozhovoru povzbuzuje ty, kteří nemohou k svátosti oltářní přistupovat a zve k znovuobjevení adorace - občerstvujícího ticha před Boží tváří.

Začtěte se do dopisů dětí, adresovaných otci arcibiskupovi, které vyprávějí o přátelství s Ježíšem.

V rubrice o svatosti v manželství je připraveno seznámení s manželi Manelli, rodiči jednadvaceti dětí.

Pro děti je zde opět pohádka na dobrou noc i setkání s želvičkou Loudalkou. Nechybí soutěže pro malé i velké, křížovka, pozvání na zajímavé podzimní akce pro všechny generace a voňavý recept pana Nágla. 

Předplatné či ukázkové číslo si můžete objednat na adrese: Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 771 01 Olomouc, tel.: 587 405 250, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2020 © Centrum pro rodinný život Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.rodinnyzivot.eu