Časopis oslavil 30 let existence

rsz 1rŽ v kt
V roce 2020 jsme si připomněli 30 let od doby, kdy Centrum pro rodinný život (CPRŽ) začalo vydávat časopis.Podoba časopisu se postupem času proměňovala do dnešní podoby.
 
Jsme velmi vděční těm, kteří stáli u zrodu časopisu i všem, kteří byli ochotni podělit se o svůj rodinný život či témata pro rodiny zajímavá. Časopis se ve 130 tématech zabýval vším tím, čím rodiny žijí (výchovou dětí, vztahy v rodině, rozličnými společenskými tématy), co je trápí, ale také co je těší...  Nabídl rovněž povzbuzení k duchovnímu životu i informace o různých akcích a prorodinných aktivitách.
 
Pracovníci CPRŽ k této příležitosti připravili výstavu, která postupně putovala po olomouckých kostelech a v tomto roce bude výstava o časopise i aktivitách centra putovat po celé diecézi. O naše výročí se zajímali také redaktoři Katolického týdeníku. 
 
 

Časopis Rodinný život vychází čtyřikrát ročně a ukázkové číslo i předplatné si můžete objednat pomocí formuláře na našem webu pod záložkou PŘEDPLATNÉ, poštou (Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 779 00 Olomouc), telefonicky (587 405 250) nebo e-mailem: rodinnyzivot[zavináč]ado.cz. Na požádání pošleme ukázkové číslo časopisu i elektronicky.

Časopis vydává Centrum pro rodinný život Olomouc.

2020 © Centrum pro rodinný život Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.rodinnyzivot.eu